Alma gógyszertárak

Gyógyszertárkereső
Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta, 20 db

Aspirin®

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta, 20 db

Láz- és fájdalom

Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel!

- 15%

2049Ft1739 Ft

Eredeti ár: 2049 Ft

Megtakarítás: 310 Ft

Egységár: 87 Ft/db

Akciós időszak: 2021. március 16 - 31.

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Termék információk

Kategória

Láz- és fájdalom

Gyártó neve

Bayer Hungária Kft.

Elérhető kiszerelés

20 db

Gyártó elérhetősége

1123 Budapest, Alkotás u. 50.

Hatóanyag

acetilszalicilsav

Formula

bevont tabletta

Aspirin®

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta, 20 db

Láz- és fájdalom

Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel!

- 15%

2049Ft 1739 Ft

Eredeti ár: 2049 Ft

Megtakarítás: 310 Ft

Egységár: 87 Ft / db

Akciós időszak:  2021. március 16 - 31.

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Itt vásárolhatja meg

Hozzám legközelebbi gyógyszertár