Alma gógyszertárak

Gyógyszertárkereső
Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta, 40 db

Aspirin®

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta, 40 db

Láz- és fájdalom

Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel!

- 15%

3239 Ft2749 Ft

Eredeti ár: 3239Ft

Megtakarítás: 490 Ft

Egységár: 68 Ft

Akciós időszak: 2020-11-16 - 2020-11-30

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Termék információk

Kategória

Láz- és fájdalom

Gyártó neve

Bayer Hungária Kft.

Elérhető kiszerelés

40 db

Gyártó elérhetősége

1123 Budapest, Alkotás u. 50.

Hatóanyag

acetilszalicilsav

Formula

bevont tabeltta

Aspirin®

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta, 40 db

Láz- és fájdalom

Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel!

- 15%

3239 Ft2749 Ft

Eredeti ár: 3239Ft

Megtakarítás: 490 Ft

Egységár: 68 Ft

Akciós időszak:  2020-11-16 - 2020-11-30

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Itt vásárolhatja meg

Hozzám legközelebbi gyógyszertár