Alma gógyszertárak

Gyógyszertárkereső
Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz, 20 db

Aspirin®

Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz, 20 db

Megfázás, influenza

Vízben oldódó granulátum, ami kombinált megoldást nyújt megfázás és influenzaszerű megbetegedések esetén lázra, fájdalomra és orrdugulásra.

- 15%

3439 Ft2919 Ft

Eredeti ár: 3439Ft

Megtakarítás: 520 Ft

Egységár: 146 Ft

Akciós időszak: 2020-11-16 - 2020-11-30

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Termék információk

Kategória

Megfázás, influenza

Gyártó neve

Bayer Hungária Kft.

Elérhető kiszerelés

20 db

Gyártó elérhetősége

1123 Budapest, Alkotás u. 50.

Hatóanyag

acetilszalicilsav, pszeudoefedrin-hidroklorid

Formula

granulátum

Aspirin®

Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz, 20 db

Megfázás, influenza

Vízben oldódó granulátum, ami kombinált megoldást nyújt megfázás és influenzaszerű megbetegedések esetén lázra, fájdalomra és orrdugulásra.

- 15%

3439 Ft2919 Ft

Eredeti ár: 3439Ft

Megtakarítás: 520 Ft

Egységár: 146 Ft

Akciós időszak:  2020-11-16 - 2020-11-30

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Itt vásárolhatja meg

Hozzám legközelebbi gyógyszertár