Alma gógyszertárak

Gyógyszertárkereső
Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta 20 db

Aspirin®

Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta 20 db

Megfázás, influenza

Az Aspirin Plus C Forte dupla erővel* veszi fel a harcot a megfázásos és influenzaszerű tünetekkel szemben. *Aspirin Plus C hatóanyagtartalmához képest

- 14%

3439Ft2949 Ft

Eredeti ár: 3439 Ft

Megtakarítás: 490 Ft

Egységár: 147,5 Ft/db

Akciós időszak: 2021. október 1 - 31.

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Termék információk

Kategória

Megfázás, influenza

Gyártó neve

Bayer Hungária Kft.

Elérhető kiszerelés

20 db

Gyártó elérhetősége

1123 Budapest, Alkotás u. 50.

Hatóanyag

acetilszalicilsav, aszkorbinsav

Formula

pezsgőtabletta

Aspirin®

Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta 20 db

Megfázás, influenza

Az Aspirin Plus C Forte dupla erővel* veszi fel a harcot a megfázásos és influenzaszerű tünetekkel szemben. *Aspirin Plus C hatóanyagtartalmához képest

- 14%

3439Ft 2949 Ft

Eredeti ár: 3439 Ft

Megtakarítás: 490 Ft

Egységár: 147,5 Ft / db

Akciós időszak:  2021. október 1 - 31.

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Itt vásárolhatja meg

Hozzám legközelebbi gyógyszertár